пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Різниця в часі навчальних годин перших - четвертих класів обов’язково обліковується!?

УВАГА! Наближається до завершення перший семестр 2017-2018 н.р.

У НОВОМУ ЗАКОНІ "ПРО ОСВІТУ" у розділі XII
"ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ"
у статті 15 "Освітня програма" вказано:

" Тривалість уроків у закладах освіти становить: у перших класах - 35 хвилин, у других - четвертих класах - 40 хвилин, у п’ятих - одинадцятих класах - 45 хвилин. Заклад освіти може обрати інші, крім уроку, форми організації освітнього процесу.
Різниця в часі навчальних годин перших - четвертих класів обов’язково обліковується і компенсується проведенням додаткових, індивідуальних занять та консультацій з учнями "

Немає коментарів:

Дописати коментар